Swornegacie - nasza mała Ameryka

Są na mapie Polski miejsca legendarne, opisane w dziełach wielkich pisarzy i poetów, uwiecznione na płótnach malarzy. Są jednaki i takie, które dopiero pracują na to, by zostać zauważonymi i docenionymi. Do takich należą z pewnością Swornegacie. Ta niewielka wioska na Kaszubach, dla wielu niczym nie wyróżniający się punkt na mapie, dla nas jest naszą małą Ameryką - miejscem wyjątkowym, urokliwym i mającym swój niepowtarzalny klimat. Co więcej, jest świetną bazą wypadową dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować przygody z kajakami bądź kochają właśnie taki sposób spędzania wolnego czasu.

Urlop na kajaku? Tak!

Jeśli kochasz przyrodę i nowe wyzwania, masz duszę odkrywcy albo po prostu chciałbyś aktywnie wypocząć, wybierz się…na kajak. Odkryjesz najbardziej tajemnicze zakątki Pomorza, Borów Tucholskich i Kaszub i przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Nie wiesz, czy spływ kajakowy jest dla Ciebie? Nie masz pojęcia czy podołasz wyzwaniu? Spokojnie, jesteśmy tu po to, by Ci pomóc i rozwiać wszelkie wątpliwości. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Kim jesteśmy? 

Jesteśmy pasjonatami. Tworzymy zgrany zespół ludzi  kreatywnych, dynamicznych i stale poszukujących nowych wyzwań. Idea stworzenia bazy kajakowej przy ul. Jeziornej 2 zrodziła się z ogromnej pasji i przyjemności, jaką dają spływy. Jako ludzie szczęśliwi i lubiący swoje zajęcie, potrafimy zaangażować w pracę całe swe umiejętności i profesjonalizm. To dlatego zaufało nam już wiele osób.

Co nas wyróżnia?

Nie ważne czy wybierasz się do nas na długi urlop, weekend czy tylko jeden dzień. Ważne, że tu będziesz a My dołożymy wszelkich starań, byś czuł się wyjątkowo dobrze. Gwarantujemy:

  1. fachową pomoc i wsparcie podczas spływu i całego pobytu,
  2. indywidualne podejście,
  3. najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt,
  4. atrakcyjne ceny,
  5. masę dobrej zabawy.

Spływy kajakowe

Od wielu lat specjalizujemy się w pomocy przy organizowaniu spływów kajakowych. Polecamy najpiękniejsze trasy rzeczne z punktem startowym we wsi Swornegacie. Znajdą tu ukojenie wszyscy Ci, którzy pragną ciszy i chcieliby się oderwać od miejskiego zgiełku. Wspaniałe rzeki, m.in. Brda i Wda wiją się wśród sosen, dębów i cisów, a uroku dodają krainie zatopione w zieleni jeziora.

Pomagamy w znalezieniu niedrogiego i komfortowego noclegu. Dostarczamy Twój sprzęt turystyczny we wskazane miejsce. Zapewniamy również transport tym, którzy swój samochód zostawili w okolicy rozpoczęcia spływu.

Kajaki

Sprzęt, który proponujemy to idealne połączenie wyjątkowego designu (kolor – fioletowy metalic) z komfortem i bezpieczeństwem. Najnowsze kajaki posiadają duże luki bagażowe a dzięki nowatorskiej technologii wykonania są znacznie lżejsze od innych. W ofercie posiadamy również klasyczne „dwójki” oraz wygodne 3 – osobowe kanu dla rodzin.

4xTAK dla bazy kajaków przy ul. Jeziornej 2

100% BEZPIECZEŃSTWA – dokładamy starań, byś miło i bezpiecznie spędził czas.

NAJNIŻSZE CENY – zapewniamy atrakcyjne zniżki i promocje.

DOŚWIADCZENIE – znamy się na tym, co robimy.

ZAUFANIE - tysiące zadowolonych klientów, którzy ciągle do nas wracają.

Dołącz i Ty!

Znajdziesz nas w Google+

+48 606 222 443