Bo nie ma jak studenta życie…Ciesz się więc, póki możesz, bo tego czasu i tych wrażeń już nic nie będzie w stanie przywrócić. Żądny wspaniałych przygód? Spragniony wolności i czasu spędzonego z paczką znajomych? Przyjeżdżajcie na studenckie spływy kajakowe! Czekamy tu na Was. Pomorze z pewnością Wam się spodoba, Kaszuby – urzekną, a Bory Tucholskie długo nie dadzą o sobie zapomnieć. Szalone imprezy w akademikach zostawcie sobie na mroźne, zimowe miesiące a tymczasem na spływ marsz a raczej – płyń!

Spływy studenckie mają to do siebie, że są nie tylko pełne niezapomnianych wrażeń ale przede wszystkim mają niezwykły klimat. Wiadomo: studenci potrafią stworzyć wyjątkową atmosferę. Umiemy to docenić i zostawiamy Wam maksimum swobody przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Trasy zostają tak dobierane, by każdy z Waszej „drużyny” sobie poradził. Jeśli więc nigdy nie widziałeś nawet kajaka na oczy – nie martw się. Dasz sobie radę.

Nie ważne jak! Ważne, że!

Możecie do nas przybyć autobusem, autostopem (tyle, że jeśli wybieracie się całą ferajną to: albo to będzie kilka autostopów albo ciężarówka z przyczepą. Na autobus – autostop raczej bym nie liczył). Jeśli macie swój pojazd/pojazdy (także te pożyczone od rodziców) będziecie mogli zostawić je u Nas na parkingu – będą bezpieczne.

Hej z góry, z góry…rzeki

Wszystkich uczestników spływu transportujemy wraz z całym sprzętem w górę rzeki, gdzie zaczyna się spływ. Sami ustalacie czas, jaki potrzebujecie do pokonania trasy.

Spanie?

A co to jest? Bez żartów – student też człowiek i czasem spać musi więc albo weźmiecie namioty albo zarezerwujecie pokój w jednym z gospodarstw. Wasza wola.

+48 606 222 443