Już wiesz, że nie dostaniesz dłuższego urlopu? Prowadzisz firmę i nie możesz sobie pozwolić na miesięczne wakacje? A może po prostu jesteś wiecznie zabiegany czy zapracowany i właśnie zapragnąłeś chwili aktywnego odpoczynku? Zapraszamy na fascynujące jednodniowe spływy kajakowe do naszej bazy w Swornegaciach. Czekają tu na Ciebie najpiękniejsze rzeki Pomorza, Borów tucholskich i Kaszub, dziesiątki kilometrów urzekających szlaków wodnych, wspaniałe krajobrazy, niezapomniane przygody. No i oczywiście My!

Nie musisz się o nic martwić. Napisz bądź powiedz, kiedy przyjeżdżasz, a my zajmiemy się resztą. W naszej bazie będzie czekał na Ciebie profesjonalny sprzęt i wodoodporna mapa trasy. Swój pojazd  będziesz mógł bezpiecznie zostawić na naszym parkingu, My zaś dowieziemy Ciebie i sprzęt w górę rzeki - na miejsce rozpoczęcia spływu. Jedyne czego wymagamy od Ciebie, to dobrego humoru.

Nigdy nie płynąłeś kajakiem? Boisz się? Spokojnie. Jesteśmy tu, by Ci pomóc i zagwarantować bezpieczeństwo. Przed spływem zostaniesz przeszkolony przez instruktora, który wprowadzi Cię w tajniki kajakarstwa. Jeszcze się wahasz? Weź najbliższych i przyjeżdżaj! Zobaczysz, że się Wam spodoba.

+48 606 222 443