Macie swoją „paczkę”, z którą można konie kraść? Lubicie organizować sobie czas wolny po swojemu? Zapraszamy na spływy indywidualne. Sami wybierzecie rzekę, którą chcecie płynąć, czas spływu a także jego dokładny przebieg. My oczywiście służymy radą i pomocą w razie wątpliwości czy jakichkolwiek problemów. Chętnie udzielimy informacji na temat: miejsc noclegowych czy parkingów. Pomożemy również zaplanować trasę, jeśli zajdzie oczywiście taka konieczność. Słowem, dołożymy wszelkich starań, by pobyt w przepięknych Borach Tucholskich na długo został pamięci.

Jak to zrobić?

Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo i podaj termin Waszego przyjazdu, liczbę kajaków, które chcecie zarezerwować oraz miejsce, w które mają być one dostarczone. W ustalonym czasie dotransportujemy Wam sprzęt tam, gdzie sobie życzycie.

W dniu kończącym spływ, odbierzemy od Was kajaki. Możemy Was również zawieźć w miejsce, w którym zostawiliście samochód.

Czy tylko to?

Oczywiście nie. Dajemy Wam również szereg innych możliwości od transportu bagaży wzdłuż rzeki przez organizację ogniska po szukanie miejsca noclegowego. Wiemy, gdzie jest naprawdę fajnie i chętnie zdradzimy kilka istotnych informacji, gdzie warto się udać. Kaszuby i całe Pomorze to w końcu krainy kryjące niezbadane tajemnice. Możemy jeszcze więcej – wystarczy zapytać.

+48 606 222 443