Jakość firmy powinno się budować od dołu – od kadry pracowniczej. Wizerunek firmy tworzy cały zespół a nie tylko osoby zarządzające. Dobry pracownik to zadowolony pracownik.

Oklepane frazesy? Może i tak. Ale kluczowym jest pytanie, co zrobić, by pracownik czuł się w naszej firmie dobrze. Jak go motywować, by był skuteczny? To już nie jest takie oczywiste a już na pewno nie łatwe do osiągnięcia. Trudne ale nie niemożliwe. Jeśli chcesz urozmaicić wyjazd firmowy, imprezę integracyjną czy szkolenie, a może chciałbyś zrobić rewelacyjny prezent swojej „drużynie”, spływy kajakowe to jest to!

Pomorze, Kaszuby, Bory Tucholskie to miejsca owiane tajemnicą i urzekające wyjątkową urodą. Każdy kto tu przyjedzie, przeżyje niezapomniane przygody. Zafunduj swoim pracownikom spływy kajakiem. Zaufało nam już wiele firm, doceniając potencjał, jaki daje ta forma spędzania wolnego czasu.

Jak, kiedy i gdzie?

W celu umówienia szczegółów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Koniecznie należy podać termin oraz liczę osób uczestniczących w spływie. Organizacją spływu i planowaniem trasy, zajmiemy się My. Gwarantujemy świetną zabawę i mnóstwo wrażeń.

Całej grupie zapewniamy transport w górę rzeki, gdzie rozpoczyna się spływ. Dowozimy na miejsce także potrzebny sprzęt i plecaki. Jeśli zachodzi taka potrzeba możemy zorganizować catering dla uczestników.

+48 606 222 443