Nie masz pomysłu na spędzenie weekendu? Marzysz o maksymalnej dawce adrenaliny połączonej ze spokojem i odkrywaniem dziewiczej przyrody? Niemożliwe? A jednak! Proponujemy spływy weekendowe (2-3 dniowe) w przepięknych krainach geograficznych, w których czas nie ma władzy. Na przeżycie niezapomnianych przygód zapraszają Pomorze, Kaszuby i Bory Tucholskie. Znajdą tutaj ukojenie wszyscy, którzy chcieliby odpocząć od zgiełku i gwaru wielkiego miasta. Rzeki wiją się wśród starych drzew: sosen, wiekowych dębów i cisów, a niepowtarzalnego uroku dodają krainie zatopione w pięknej zieleni – jeziora. Czego chcieć więcej?

Jak w praktyce wyglądają spływy weekendowe?

Pierwszego dnia, spotykamy się w naszej bazie przy ulicy Jeziornej 2. Uczestnicy spływu oraz sprzęt dowożeni są w górę rzeki. Każdy z kajakarzy sam decyduje o tempie i czasie spływu. Następnego dnia, o umówionej godzinie, wyruszamy na kolejny odcinek spływu.

Co z samochodem?

Każdy może bez obaw zostawić swój pojazd na naszym parkingu. Samochód z pewnością grzecznie „poczeka” tutaj na powrót swoich właścicieli.

A nocleg?

Propozycji masz wiele. Możesz wziąć ze sobą namiot i spędzić noc na polu campingowym. Jeśli jednak wolisz spać w komfortowych warunkach, możesz zarezerwować pokój w którymś z gospodarstw agroturystycznych. Nie masz do tego głowy? Możemy Ci w tym pomóc! Napisz lub powiedz tylko, kiedy przybywasz.

+48 606 222 443